Zapraszamy na warsztaty z projektowania aplikacji!

UX_warsztat

Wszystkich naszych dotychczasowych Mistrzów chcemy bardzo serdecznie zaprosić – w miarę możliwości wraz z rodzicami  (lub jednym z rodziców) – na warsztat poświęcony projektowaniu aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem android, na 5 sierpnia 2015 na godzinę 16:00.

Na tym warsztacie (który potrwa ok. 2-3 godzin) będziemy chcieli zaprojektować na papierze aplikację o Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej im. K. Makuszyńskiego, którą co roku przyznaje nasza biblioteka.

Aby wziąć udział w spotkaniu, nie trzeba posiadać wiedzy związanej z Nagrodą, czy też pisaniem aplikacji na Androida. Chcemy – po pierwsze zaproponować naszym absolwentom ciekawe spotkanie, a po drugie – nawiązać do najlepszych w branży programistycznej rozwiązań, które polegają na projektowym podejściu do produktu, który chce się stworzyć.

Ci z Was, którzy będą czuli się na siłach, będą mogli  zaangażować się w sam proces tworzenia aplikacji w systemie AppInventor – przewidujemy w tym zakresie 2-3 spotkania w sierpniu lub we wrześniu.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wakacje są trudnym czasem na realizację tego typu zadań, bardzo nam zależy na stuprocentowym potwierdzeniu chęci wzięcia udziału w spotkaniu. Będziemy ogromnie wdzięczni za takie deklaracje – mailowe (maile w dziale „O blogu” =>”Kim jesteśmy?”) lub telefoniczne (33 847 98 08 pn-pt 7:30-15:30).

Jeśli jesteś sympatykiem projektu i chcesz zobaczyć jak wygląda takie spotkanie – również zapraszamy – daj nam znać, a zapiszemy Cię na dodatkową listę.

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Zapraszamy na warsztaty z projektowania aplikacji!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s