Zgadywanka z dreszczykiem emocji

Na wczorajszych zajęciach zajęliśmy się bardzo ciekawym (jak zwykle zresztą :)) projektem „Zgadnij liczbę”. Najpierw, jak na prawdziwych programistów przystało, stworzyliśmy schemat naszego projektu, a później – krok po kroku – zakodowaliśmy go :) Znów zaskoczyliście nas ciekawymi pomysłami i tym, jak świetnie radzicie sobie z programistycznymi terminami i tworzeniem działającego kodu.

A skąd tytuł? Mamy nadzieję, że wkrótce Wasze projekty wylądują we wspólnym studiu i każdy będzie mógł sam się przekonać :)

zMKIIc05 002

Bazgroły może niezbyt piękne, ale pomysły – jak najbardziej!

zMKIIc05 005

Się tworzy…

zMKIIc05 007

Testujemy! :)

zMKIIc05 013

Mistrzowski relaks po napisaniu porządnej porcji kodu ;)

Drodzy Mistrzowie – ważna informacja – zmieniliśmy sposób wyświetlania Waszych prac. Okazało się, że jest Was już tak wielu (hura, hura, hura! :)) że opiekowanie się stroną każdego z Was, było dla nas niewykonalne. Od dziś w zakładce Wasze projekty są dwie podstrony – jedna z nich prowadzi bezpośrednio do studia Mistrzów Kodowania z Galerii Książki (KLIK!), a na drugiej znajduje się krótki przewodnik dotyczący tego, jak dodać swój projekt (KLIK!).

UWAGA! Wiemy, że część z Was czeka na informację, kto w tym roku pojedzie na podsumowanie projektu, czyli na Festiwal do Warszawy. Z dużym smutkiem musimy napisać, że w tym roku z różnych względów nie jesteśmy w stanie zabrać delegacji na tę imprezę. Mamy jednak nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze taka okazja – i to niejedna.

Mamy już też trochę planów na to, co po wakacjach… i w wakacje – śledźcie bloga i skrzynki mailowe :)

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s