Trochę matematyki w zgadywance

Na ostatnich czwartkowych zajęciach tak bardzo pochłonęło nas programowanie, że zupełnie nie mieliśmy głowy nawet do robienia zdjęć!

Zajmowaliśmy jednym z „klasycznych” już scratchowych projektów, czyli grą w odgadywanie liczby. Trzeba przyznać, że głowy parowały :) Nie dość, że poznaliśmy pojęcie zmiennej, to jeszcze musieliśmy zaprząc do pracy nasze szare komórki odpowiedzialne za wiedzę matematyczną. Na szczęście okazało się, że akurat symbole „<” oraz „>” nie były obce żadnemu z naszych mistrzów.

Bardzo cieszymy się też z tego, że zaczęliście dodawać projekty do naszego studia! Na stronie, w menu „Wasze projekty” jest już dostępna zakładka II Edycja gr.2, w której będziemy się dzielić tym, co trafi do studia zajęć w Galerii Książki. Jeśli ktoś nadal nie może znaleźć swojego zaproszenia, może dodawać projekty tak, jak ostatnio opisaliśmy to tutaj (KLIK!).

Pamiętamy też o Mistrzach z poprzednich edycji  – widzimy Wasze projekty i będziemy je dalej dorzucać :) No i – cały czas myślimy o tym, co możemy dla Was zrobić i mamy nadzieję, że już naprawdę wkrótce, od myślenia przejdziemy do działania – trzymajcie kciuki!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s